Ortopedia

ortopedia diagnostyka

Diagnostyka

Podczas wizyty nasi specjaliści przeprowadzają dokładny wywiad z pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba, wykonują lub zlecają niezbędne badania oraz interpretują te przyniesione przez pacjenta. Skuteczna diagnoza jest kluczowym elementem procesu leczenia, gdyż wpływa na właściwy dobór środków i sposobów leczenia pacjenta ortopedycznego.

Leczenie urazów

Urazy ortopedyczne wiążą się najczęściej z dużą uciążliwością dla pacjenta. Lekarze specjaliści w Med Max, po postawieniu diagnozy zaproponują najskuteczniejsze oraz najmniej uciążliwe leczenie. Wiedza i doświadczenie poparte wieloletnią praktyką zawodową pozwala na dobór właściwych metod leczenia. Zajmujemy się urazami kości i stawów (złamania, zwichnięcia, skręcenia), a także mięśni (naciągnięcia, naderwania). Pomożemy w przypadku wystąpienia choroby zwyrodnieniowej, a także urazów kręgosłupa czy ścięgien. Niestraszne są nam również takie urazy jak ostrogi piętowe, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka czy kolano biegacza.

ortopedia leczenie urazów
ortopedia dorośli i dzieci

Dorośli i dzieci

Wśród naszych lekarzy mamy zarówno specjalistów dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Są to różne dyscypliny, dlatego stawiamy na ortopedów doświadczonych w pracy z pacjentem dorosłym oraz takich, którzy skupiają się na leczeniu dzieci i młodzieży. Podczas umawiania wizyty, nasi pracownicy chętnie doradzą do którego lekarza skierować na leczenie.

Lekki gips i sprzęt ortopedyczny

W Med Max jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom zakładając nowoczesny „lekki gips”, który nie różni się funkcjonalnością od tradycyjnego gipsy, ale daje dużo więcej komfortu. W razie potrzeby zastosowania specjalnego sprzętu ortopedycznego, jak na przykład ortezy, pomożemy w wyborze oraz wypożyczeniu niezbędnych pomocy w leczeniu.

ortopedia orteza gips

Opinie

Co o nas mówią pacjenci

Miejsce godne polecenia. Profesjonalne podejście lekarza. Bardzo dobra opieka lekarza, który jasno tłumaczy wszystkie wątpliwości pacjenta. Możliwość wykonania USG na miejscu. Ceny przystępne. W dobie pandemii zachowane wszystkie środki ostrożności.

Do Med Max trafiłam z polecenia znajomej. Nie zawiodłam się, pani z rejestracji bardzo miła i pomocna, znalazła dla mnie szybko pasujący termin. Doktor poświęcił mi dużo czasu i wdrożył prawidłowe leczenie. Jestem po 5 zabiegach i czuje znaczną poprawę. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, podoba mi się indywidualne podejście do pacjenta, krótki wywiad przed każdą rehabilitacja I dopasowanie odpowiednich zabiegów.

W Med Max naprawdę czułam, że to pacjent jest najważniejszy. Pan Doktor miło mnie przywitał, cierpliwie wysłuchał mojego problemu. Po badaniu wykonał Usg, postawił trafną diagnozę, dokładnie omówił chorobę oraz sposób leczenia. Kultura osobista i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam!