Psychiatria

Piotr Leszczyński

Piotr Leszczyński

Psychiatra

Szanowni Pacjenci, w swojej pracy stawiam przede wszystkim na zbudowanie trwałej relacji terapeutycznej opierającej się na empatii, zrozumieniu i szacunku, aby jak najlepiej leczyć zaburzenia psychiczne.  Ustawicznie dokształcam się i aktualizuję swoją wiedzę.

psychoterapia naglowek uslugi

Profesjonalna pomoc

W naszym gabinecie specjalista z dziedziny psychiatrii w bezpiecznych, wyizolowanych warunkach pomoże ci zmierzyć się z trudnościami i kryzysami życiowymi. Jeśli doświadczasz problemów ze stresem, uczucia niskiego poczucia własnej wartości, uczucia bezradności, niezadowolenia z życia lub lęku skontaktuj się w celu uzyskania pomocy. Jesteśmy otwarci również dla osób, które zmagają się z problemami w trakcie choroby nowotworowej oraz innych chorób somatycznych. Pomożemy w przypadku depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń związanych z traumą (np. PTSD), zaburzeń adaptacyjnych oraz innych, które negatywnie wpływają na jakość życia pacjenta.

Jak pomagamy?

Zajmujemy się psychoterapią poznawczo-behawioralną osób dorosłych i młodzieży. Jest to krótkoterminowa forma terapii, której celem jest zmiana schematów myślenia i zachowania, które negatywnie wpływają na nasze życie. Podczas spotkań z pacjentami wspólnie stawiamy sobie za cel nie tylko wyeliminowanie dokuczliwych objawów, ale także podniesienie komfortu życia, wypracowanie skutecznych sposobów radzenia sobie z problemami czy poprawę relacji z bliskimi.

psychoterapia jak pomagamy
psychoterapia diagnoza leczenie

Diagnostyka

Pierwsza sesja (lub kilka sesji) z psychiatrą ma zazwyczaj charakter diagnostyczny i różni się nieco od pozostałych. By dobrać odpowiednie metody pracy staramy się dokładnie poznać problem, z którym zgłasza się do nas pacjent. Na zakończenie tego etapu wspólnie formułujemy cele terapii i ustalamy warunki współpracy. W swojej praktyce kierujemy się założeniem, że psychoterapia to spotkanie dwóch specjalistów. Lekarz ma wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiej psychiki oraz metod radzenia sobie z problemami, ale to osoba, z którą się spotyka jest ekspertem od własnego życia.

W gabinecie lub online

W Med Max zdajemy sobie sprawę z tego, że pacjenci mogą mieć różne doświadczenia, problemy oraz potrzeby. Choć zawsze namawiamy do wizyty osobistej i odbycia terapii w gabinecie, gdzie kontakt z terapeutą jest realny i bezpośredni, nie zamykamy się na potrzeby tych, którzy nie chcą lub nie mogą nas odwiedzić. Jeśli pacjent wyraża chęć spotkania się w formie wideorozmowy, czy teleporady, również zachęcamy do kontaktu. Z każdym problemem możemy sobie wspólnie poradzić. Jesteśmy tu po to, by ci pomóc.

psychoterapia dom gabinet wyjazd

Opinie

Co o nas mówią pacjenci

Miejsce godne polecenia. Profesjonalne podejście lekarza. Bardzo dobra opieka lekarza, który jasno tłumaczy wszystkie wątpliwości pacjenta. Możliwość wykonania USG na miejscu. Ceny przystępne. W dobie pandemii zachowane wszystkie środki ostrożności.

Do Med Max trafiłam z polecenia znajomej. Nie zawiodłam się, pani z rejestracji bardzo miła i pomocna, znalazła dla mnie szybko pasujący termin. Doktor poświęcił mi dużo czasu i wdrożył prawidłowe leczenie. Jestem po 5 zabiegach i czuje znaczną poprawę. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, podoba mi się indywidualne podejście do pacjenta, krótki wywiad przed każdą rehabilitacja I dopasowanie odpowiednich zabiegów.

W Med Max naprawdę czułam, że to pacjent jest najważniejszy. Pan Doktor miło mnie przywitał, cierpliwie wysłuchał mojego problemu. Po badaniu wykonał Usg, postawił trafną diagnozę, dokładnie omówił chorobę oraz sposób leczenia. Kultura osobista i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam!